Biyografi

Seda Akbay Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Seda Akbay kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlere kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Seda Akbay’dan söz edeceğiz.

Seda Akbay Kimdir?

  • Gazeteci.

Seda Akbay, gazeteci ve sunucudur. Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamlayan Seda Akbay, öncesinde TRT Haber’de muhabirlik ve sunuculuk yapmıştır. Seda Akbay, sonrasında ise Habertürk’te haber spikeri olarak çalışmıştır. Seda Akbay şimdilerde ise BBN Türk’te moderatör, sunucu ve spiker olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Seda Akbay, sunuculuk ve gazetecilik çalışmalarına BBN Türk ekranlarında devam etmektedir. Tecrübeli gazeteci Seda Akbay hakkında merak edilen aslen nereli, kaç yaşında, evli mi gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • gazeteilksayfa.com, Seda Akbay, erişim tarihi: 18 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds