Selahattin Bel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Selahattin Bel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Selahattin Bel’den söz edeceğiz.

Selahattin Bel Kimdir?

  • Oyuncu.

16 Nisan 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Selahattin Bel, bugüne kadar birçom dizi ve filmde görev almıştır. Başarılı oyuncu Selahattin Bel, ilk olarak SHOW TV ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide oynadığı Raskoln karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Selahattin Bel, ardından da Behzat Ç. Ankara Yanıyor isimli filmde görev almıştır. Sonrasında da Arka Sokaklar adlı dizide Şanlı rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Fulya Buse Çukur Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Selahattin Bel 1.78 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Selahattin Bel, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Selahattin Bel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Murat Kocacık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Selahattin Bel ile İlgili Aramalar

Google’da Selahattin Bel ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Selahattin Belli Kurtlar Vadisi Raskoln kim Tilki Andrei Kvp Dimitri Arka Sokaklar Şanlı Koral Tilki Andrei kim Raskoln ne demek, selahattin bel kimdir nereli, selahattin bel aslen nereli, selahattin bel boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi