Brain Test 2 ”Bu Nazik Eskimo Hayırlısıyla Banu’yu En Yakın Havaalanına Götürecek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan bu nazik Eskimo hayırlısıyla Banu’yu en yakın havaalanına götürecek sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Bahtsız Banu senaryosundaki 17. seviye olan bu nazik Eskimo hayırlısıyla Banu’yu en yakın havaalanına götürecek sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ” bu nazik Eskimo hayırlısıyla Banu’yu en yakın havaalanına götürecek” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 17 : Bu Nazik Eskimo Hayırlısıyla Banu’yu En Yakın Havaalanına Götürecek

Oyunda sorulan bu soruda öncelikli olarak ekrana bakıyoruz. Banu ve yardımsever Eskimo var. Önlerinde de üç renkten oluşan köpeklerin olduğunu görüyoruz. Şimdi nasıl bir yöntem izlememize dair bir ipucunun da olmadığını görüyoruz. Bakalım burada hangi yöntemleri izlememiz gerekiyor.

Sorunun Doğru Cevabı: Köpeklerin Hepsini Aynı Renk Yap

Evet, köpekler ilk başta kahverengi-mavi, mavi-sarı ve sarı-kahverengi şeklinde dizilmiş. Biz ise şimdi hepsini aynı mavi-mavi, kahverengi-kahverengi ve sarı-sarı renkte dizeceğiz. Dizme işlemi tamamladıktan sonra da Eskimo’nun elinde bulunan kırbaca yavaşça dokunun. Bu sayede köpekler ileri doğru hareket edecek ve soruya doğru cevap vererek bir sonraki bölüm olan 18. seviyeye geçebileceksiniz.

Ancak bir sonraki seviyede Banu yine bahtsızlık yaşayarak hava alanına gidemeyecek. Şimdi hemen bir sonraki bölümde başına ne gelmiş öğrenelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.