Selen Korkutan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Selen Korkutan kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, sevgilisi kim, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve popüler ve önemli bazı dizi ve filmlerde oynayan oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Selen Korkutan’dan söz edeceğiz.

Selen Korkutan Kimdir?

  • Oyuncu

14 Şubat 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Selen Korkutan lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizide Özlem Kaplan rolüyle tanınmıştır. Başarılı oyuncu yaşamına İstanbul’da devam etmekte ve oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu Selen Korkutan 1.72 boyunda ve 56 kilodur. Ayrıca kova burcudur.

Kaç Yaşında? Doğum Tarihi?

Güzel oyuncu Selen Korkutan, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide popülarite yakalamış ve geniş kitleler tarafından tanınmaya başlanmıştır. Selen Korkutan ile olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Korkutan’ın doğum tarihi, yukarıda da belirttiğimiz gibi 14 Şubat 1989’dur. Yani kendisi şu anda 31 yaşındadır.

EDHO’da yani Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizide oynamıştır. Instagram hesabı üzerinde 30 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Kullanıcı ismi @selenkorku şeklindedir.

Selen Korkutan ile İlgili Aramalar

Google’da Selen Korkutan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Selen Korkutan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Selen Korkutan Güneşi Beklerken Selen korkutan Instagram Selen Korkutan Boyu Selen Korkutan dizileri Selen Korkutan Kimdir Selen Korkutan edho Selen Korkutan Vikipedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber