Biyografi

Mina Koyuncular Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Mina Koyuncular kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Mina Koyuncular’dan söz edeceğiz.

Mina Koyuncular Kimdir?

  • Oyuncu.

Amina Koyuncular olarak da bilinir. 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Mina Koyuncular, dizi-film oyuncusudur. Oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Mina Koyuncular, ilk oyunculuk deneyimini Beni Bırakma adlı dizide yaşamıştır. Koyuncular, dizide Leyla rolünde oynamıştır. İkimizin Sırrı adlı dizide de Gonca rolünü canlandırmıştır. Güzel oyuncu Mina Koyuncular, 2023 yılında yayınlanan Maviye Sürgün adlı dizide Azra karakterine hayat vermiştir.

Oynadığı Dizi ve Filmler Nelerdir?

Maviye Sürgün (Azra, TV Dizisi, 2023)
İkimizin Sırrı (Gonca, TV Dizisi, 2021)
Beni Bırakma (Leyla, TV Dizisi, 2019)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Mina Koyuncular 1.71 m boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Mina Koyuncular, Maviye Sürgün, İkimizin Sırrı ve Beni Bırakma gibi dizilerde de oynamıştır. Güzel oyuncu Mina Koyuncular hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • imdb.com, Amina Koyuncular, erişim tarihi: 19 Mart 2023
  • biyografya.com, Amina Koyuncular, erişim tarihi: 19 mart 2023 (boy kilo)
  • kimnereli.net, Mina Koyuncular, erişim tarihi: 19 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds