Selen Yalaz Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Evli mi?

Selen Yalaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Selen Yalaz’dan söz edeceğiz.

Selen Yalaz Kimdir?

– Muhabir.

8 Ağustos 1993 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Selen Yalaz, Bornova Koleji mezunudur. Lisans eğitimini 2017 yılında İstanbul Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversitede okuduğu yıllarda CNN Türk bünyesinde stajyer muhabir olarak görev almıştır. Selen Yalaz, mezun olduktan sonra Londra’da 8 ay dil eğitini alan Selen Yalaz, sonrasında yurda dönüş yapmış ve burada 5N1K programında muhabir olarak görev almıştır. Yalaz aynı zamanda çeşitli kuruluşlarda da metin yazarlığı yapmıştır. 2020’de Haber Global’e transfer olan Selen Yalaz, sonrasında ise NTV’de muhabir olarak çalışmaya başlamıştır. Şan eğitimi de alan Selen Yalaz, boş zamanlarında sporla ilgilenmekte ve sık sık voleybol maçlarını takip etmektedir. Selen Yalaz evli değildir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Selen Yalaz, muhabirlik çalışmalarına şimdilik NTV bünyesinde devam etmektedir. Başarılı muhabir Selen Yalaz hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynaklar:

  • biyografya.com, erişim tarihi: 13 Mart 2022
  • yorumguncel.com, erişim tarihi: 13 Mart 2022
  • gazeteciler.com, erişim tarihi: 13 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting