Biyografi

Selen Zorlu Melik Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir?

Selen Zorlu Melik kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı iş kadınlarının yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Selen Zorlu Melik’ten söz edeceğiz.

Selen Zorlu Melik Kimdir?

  • İş Kadını

1975 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Selen Zorlu Melik, iş kadını ve sanayicidir. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Selen Zorlu Melik, meslek hayatına 1998’de Deniz Bank’ta çalışmaya başlamıştır. Selen Zorlu Melik, 2005 yılından itibaren Zorlu Enerji bünyesinde ”Yönetim Kurulu Üyesi” olarak çalışmalarına devam etmektedir. Selen Zorlu Melik evlidir ve iki çocuğu vardır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komitesi Başkanı Selen Zorlu Melik, aynı zamanda çeşitli panel ve konferanslarda da ilgili konularda konuşmalar yapmaktadır. Selen Zorlu Melik hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • zorludergi.zorlu.com, Selen Zorlu Melik ile Söyleşi, erişim tarihi: 24 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi