Tiktok Fenomeni İbrahim Arslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni İbrahim Arslan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İbrahim Arslan’dan söz edeceğiz.

İbrahim Arslan Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Özellikle Tiktok üzerinde büyük bir takipçi sayısına ulaşan İbrahim Arslan, sonrasında diğer sosyal medya platformlarında da popüler olmaya başlamıştır. İbrahim Arslan hakkında merak edilen soruları aşağıda başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Tiktok’ta oldukça popüler bir isim olan İbrahim Arslan hakkında en çok merak edilen soru kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni İbrahim Arslan, 10 Eylül 2001 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 18 yaşındadır. Kısa bir süre sonra da 19 yaşına girecektir.

İlginizi Çekebilir:  Cemil Eren Kimdir? Kaç Yaşında?

Nereli?

Sosyal medya fenomeni İbrahim Arslan hakkında en çok merak edilen soru nereli olduğudur. Kendisi şu anda Eskişehir’de yaşamaktadır. Ancak aslen nereli olduğu bilinmiyor.

Boyu ve Kilosu?

Sosyal medya fenomeni İbrahim Arslan hakkında en çok merak edilen soru boyu ve kilosudur. İbrahim Arslan bir videosunda 1.75-76 olduğunu ifade etmektedir. Kilosunun da 65 olduğunu sözlerine eklemiştir.

İlginizi Çekebilir:  Taner Rumeli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Sevgilisi Var mı?

İbrahim Arslan, YouTube videosunda sevgilisinin olmadığını belirtmiş ve ayrıca Deniz ile de sevgili olmadıklarını ifade etmiştir.

Hakkında Diğer Merak Edilenler

Reynmen’in en sevdiği fenomen olduğunu dile getiren İbrahim Arslan, Taner Tolga’nın da en sevdiği komedyen olduğunu dile getiriyor. Sağlık meslek lisesinde okuyan İbrahim Arslan, sağlıkçı olmak istemediğini, sosyal medyadan ilerlemek istediğini belirtiyor. Öte yandan İstanbul’da yaşamak istediğini ifade ediyor. Aynı zamanda Tiktok’a Kadir Erdoğan sayesinde başladığını belirtiyor.

Sosyal Medya Hesapları

İlker isminde bir arkadaşının tavsiyesi ile YouTube’a giren İbrahim Arslan’ın YouTube’da 30 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Öte yandan asıl çıkışını sağladığı Tiktok üzerinde 400 binden fazla takipçisi ve 15 binden fazla beğenisi bulunmaktadır. Sosyal medya fenomeninin Instagram üzerinde de 55 binden fazla takipçisi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Yusuf Esenkal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

İbrahim Arslan ile İlgili Aramalar

Google’da İbrahim Arslan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ibrahim arslan tiktok, ibrahim arslan tiktok kaç yaşında, ibrahim arslan kaç yaşında, ibrahim arslan nereli, ibrahim arslan tiktok kimdir nerelidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara