Biyografi

Selim Aygün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Selim Aygün kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Selim Aygün’den söz edeceğiz.

Selim Aygün Kimdir?

  • Oyuncu.

1982 yılında Trabzon’un Araklı ilçesinde dünyaya gelen Selim Aygün, ilkokul ve ortaokulu Trabzon’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini Dumlupınar Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği Bölümü’nde 2004 yılında tamamlayan Selim Aygün, ayrıca 2006 yılında ise Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur.

Lise yıllarında tiyatro ile ilgilenen Selim Aygün, üniversite yıllarında da tiyatro çalışmalarına devam etmiştir. Bir süre oyunculuk kariyerine ara veren Selim Aygün, İstanbul’a yerleşmesi ile oyunculuk kariyerine devam etmiştir.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Kadın adlı dizide Peyami Safa karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Selim Aygün, çeşitli dizi ve filmlerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Elif dizisinde rol almıştır, son olarak da Çukur dizisinde görev yapmıştır.

Selim Aygün ile İlgili Aramalar

Google’da Selim Aygün ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; selim aygün aslen nereli, selim aygün boyu kaç, selim aygün kilosu ne, selim aygün kimdir nerelidir, selim aygün oynadığı diziler, selim aygün instagram, selim aygün evli mi bekar mı, selim aygün eşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.