Selin İmer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Selin İmer kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Selin İmer’den söz edeceğiz.

Selin İmer Kimdir?

  • Modacı

İş adamı İnsel İmer ve Canan İmer’in kızı olarak 14 Ocak 1983 tarihinde dünyaya gelen Selin İmer, ilk ve orta okul eğitimini İtalyan Orta Okulu ve MEF Okulları’nda tamamlamıştır. Sonrasında Amerika Birleşik Devletleri’ne giden Selin İmer, burada reklam, moda ve psikoloji üzerine eğitim aldıktan sonra Türkiye’ye dönmüştür. Selin İmer, Türkiye’ye döndükten sonra çeşitli isimlerle anılmıştır. İmer, daha sonra 2017 yılında ünlü oyuncu Mustafa Ceceli ile dünya evine girmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Habertürk Sunucusu Oylum Talu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi?

Boyu ve Kilosu?

  • Selin İmer 1.78 cm boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Selin İmer hakkında merak edilen annesi babası ne iş yapıyor, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Bloomberg HT Sunucusu Cumhur Örnek Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Selin İmer ile İlgili Aramalar

Google’da Selin İmer ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sinem Gedik Mustafa Ceceli Arın Ceceli Mustafa Ceceli eski eşi Selin İmer Instagram Selin İmer kimdir Selin İmer eski hali Selin İmer boyu, selin imer boyu kilosu, selin imer aslen nereli, selin imer annesi babası

İlginizi Çekebilir:  Erdem Baş Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara