Semih Ertürk Kimdir? Yaşı? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Semih Ertürk kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Semih Ertürk’ten söz edeceğiz.

Semih Ertürk Kimdir?

  • Oyuncu.

14 Ekim 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Semih Ertürk, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Semih Ertürk, Mehmetçik Kut’ül Amare, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizilerde oynadığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Semih Ertürk, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı adlı dizide rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Kemal Balıbaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Semih Ertürk 1.76 m boyundadır ve 66 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Semih Ertürk, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Semih Ertürk hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  FBTV Sunucusu Selen Gül Dayıoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Semih Ertürk ile İlgili Aramalar

Google’da Semih Ertürk ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Semih Ertürk dizileri Semih Ertürk Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Semih Ertürk eşi Semih Ertürk boy Semih Ertürk Kut’ül Amare Semih Ertürk Vikipedi Semih Ertürk wikipedia Semih Ertürk yaşı

İlginizi Çekebilir:  Halil Babür Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara