Aydan Taş Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Aydan Taş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aydan Taş’tan söz edeceğiz.

Aydan Taş Kimdir?

  • Oyuncu.

26 Mayıs 1982 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelen Aydan Taş, lisans eğitimini ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü’nde ve daha sonra da Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimi esnasında ise tiyatro eğitimleri alan Aydan Taş, özellikle ”Bir Demet Tiyatro” dizisinde dizi kariyerine adım atmıştır. Karadayı, Tatlı Küçük Yalancılar ve Yalan Dünya adlı dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Aydan Taş, sonrasında ise Kanal D ekranlarında yayınlanan ”Hayat Şarkısı” adlı dizide Nilay rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Aydan Taş, ayrıca Hercai isimli dizide Şehriyar Taşkın rolünde oynamış; son olarak da Sadakatsiz adlı dizide Didem karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Neslihan Yeldan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Aydan Taş 1.69 m boyundadır ve 51 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aydan Taş, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Aydan Taş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Ayşegül Ünsal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Aydan Taş ile İlgili Aramalar

Google’da Aydan Taş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Aydan Taş oynadığı diziler Ayça Erturan Aydan Taş Instagram Ayşegül Akdemir Aydan Taş Sadakatsiz Aydan Taş oynadığı filmler Aydan Taş kimdir Aydan Taş BKM, aydan taş aslen nerelidir, aydan taş boyu kilosu kaç

İlginizi Çekebilir:  FOX TV Ana Haber Sunucusu Selçuk Tepeli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara