Biyografi

Serdar Kayaokay Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Serdar Kayaokay kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Serdar Kayaokay’dan söz edeceğiz.

Serdar Kayaokay Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Haziran 1970 tarihinde dünyaya gelen Serdar Kayaokay, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Serdar Kayaokay, aynı zamanda Tiyatro Rejisörlüğü üzerine master yapmıştır. Muhteşem Yüzyıl: Kösem adlı dizide Musa Paşa rolünde oynayan Serdar Kayaokay, öncesinde ise Kaderimin Yazıldığı Gün, Yol Ayrımı ve Ah Büyümesek projelerinde de rol almıştır. Başarılı oyuncu aynı zamanda Kırmızı Oda adlı dizide de rol almıştır. Serdar Kayaokay son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman adlı dizide rol almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Serdar Kayaokay, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Serdar Kayaokay hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds