Serdar Kılıç Kimdir? Boy Kilo? Eşi Kim?

Serdar Kılıç kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Serdar Kılıç’tan söz edeceğiz.

Serdar Kılıç Kimdir?

  • Sunucu
  • Eğitmen

Önceleri, Doğadaki İnsan programının sunucusu olan Serdar Kılıç alanında eğitimli bir kişi ve bu sebeple programı, izleyicilerden beğeni toplayarak yayın hayatına devam ediyor. Serdar Kılıç 3 Haziran 1969 senesinde dünyaya gelmiştir. Henüz 10 yaşındayken aldığı kayak eğitimi ile spor hayatına erken yaşta atılmıştır. 1989 senesine gelindiğinde Kampçılık, Temel Hayatta Kalma Eğitimi ve benzeri faaliyetlerde bulunmuştur. 1991 senesinde dağcılık eğitimi almıştır. Üniversiteyi ODTÜ’de tamamladı ve Beden Eğitimi ve Spor bölümünden mezun oldu. Yüksek lisans konusu Spor Organizasyonu ve Yönetimi üzerine tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi ile Haliç Üniversitesi’nde ders vermiştir. Spora olan ilgisini ve aldığı eğitimleri dünya çapında da göstermiştir. Yurt dışında serüven yarışmalarına katılarak kaptanlık yapmış ve ülkemizi iyi bir şekilde temsil etmiştir. Business League kurucusu olmuştur.

Serdar Kılıç Kimdir

Boyu ve Kilosu?

  • Serdar Kılı. 1.90 m boyundadır ve 85 kilodur (*)

Wikipedi’de yer alan bilgiye göre motivasyon konuşmacısı olan Serdar Kılıç, özellikle doğa hakkındaki sözleri ile izleyenlerde hayranlık uyandırıyor. Bir zamanlar TRT Haber ekranlarında yayınlanan Doğadaki İnsan ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Aynı zamanda NTV ekranlarında da benzer bir konsept ile ”Doğada Tek Başına” programını sunmuştur. Başarılı ”motivasyon konuşmacısı” Serdar Kılıç ayrıca yine TRT ekranlarında yayınlanan Ulak adlı programı da sunmuştur. Instagram hesabından da aynı zamanda paylaşımlar yapmaktadır.


  • KimNereli (İnternet sayfası)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.