Burcu Derya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Burcu Derya kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Burcu Derya’dan söz edeceğiz.

Burcu Derya Kimdir?

  • Oyuncu.

1992 yılında dünyaya gelen Burcu Derya, temel oyunculuk eğitimlerini Osman Yağmur Dereli Sanat Akademisi’nde tamamlamıştır. Özellikle İçerde adlı dizide Ayşe karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Burcu Derya, daha önce de Muhteşem Yüzyıl: Kösem adlı dizide Cariye Münevver karakterine hayat vermiştir. Oyunculuk çalışmalarını Family Ajans bünyesinde sürdüren Burcu Derya, son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Masumiyet adlı dizide görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  TRT Sunucusu Anda Özmen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Burcu Derya, evli değildir. Oyunculuk çalışmalarına da devam eden Burcu Derya hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, boyu kilosu kaç gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Burcu Derya ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Gizem Güneş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Google’da Burcu Derya ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; burcu derya aslen nereli, burcu derya kimdir nerelidir, burcu derya kim nereli, burcu deryaboyu kaç, burcu derya boyu kilosu, burcu derya hangi dizilerde oynadı, burcu derya instagram, burcu derya dizi filmleri

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Şeyma Uyanık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce