Serkan Acay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Serkan Acay kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Serkan Acay’dan söz edeceğiz.

Serkan Acay Kimdir?

  • Oyuncu.

14 Nisan 1989 tarihinde dünyaya gelen Serkan Acay, oyunculuk çalışmalarını ise Tümay Özokur Ajans bünyesinde sürdürmektedir. Serkan Acay, Bebek Geliyorum Demez adlı sinema filminde görev almıştır. Başarılı oyuncu Serkan Acay, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizide görev almıştır. FOX TV’de yayınlanan ”Bir Deli Rüzgar Dizisi” adlı dizide görev alan Serkan Acay, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  A Spor Yorumcusu Mehmet Özcan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Serkan Acay 1.80 m boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Serkan Acay, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Serkan Acay hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Özlem Tokaslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Serkan Acay ile İlgili Aramalar

Google’da Serkan Acay ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Serkan Acay aslen nereli, Serkan Acay kimdir nerelidir, Serkan Acaykim nereli, Serkan Acay boyu kaç, Serkan Acay kilosu ne, Serkan Acay instagram hesabı, Serkan Acay oynadığı diziler, Serkan Acay sevgilisi

İlginizi Çekebilir:  İbrahim Altınsay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara