Biyografi

Sevgi Deniz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Sevgi Deniz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sevgi Deniz’den söz edeceğiz.

Sevgi Deniz Kimdir?

  • Sunucu.

17 Haziran 1996 tarihinde dünyaya gelen Sevgi Deniz, muhabir ve sunucudur. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nde tamamlayan Sevgi Deniz, eğitimi sırasında Habertürk ve Show TV’de stajyer olarak çalışmıştır. 2017 yılında bölümünden mezun olan Sevgi Deniz, sonrasında TV00’de çalışmaya başlamıştır. Sevgi Deniz, çalışmalarına Ülke TV bünyesinde devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Genç sunucu Sevgi Deniz 1.65 m boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Sevgi Deniz, gazetecilik çalışmalarına Ülke TV bünyesinde devam etmektedir. Başarılı muhabir ve gazeteci Sevgi Deniz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Sevgi Deniz, erişim tarihi: 21 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds