Ezgi Çelik Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Ezgi Çelik kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Ezgi Çelik’ten söz edeceğiz.

Ezgi Çelik Kimdir?

  • Oyuncu.

6 Ağustos 1984 tarihinde dünyaya gelen Ezgi Çelik, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Çelik, 2007 yılında yayınlanan Kara Yılan adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Başarılı oyuncu Ezgi Çelik, bu zamana kadar Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Şubat, Bir Çocuk Sevdim, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Asi ve Gurbet Kuşları gibi çeşitli dizilerde görev almıştır. Sonrasında Star TV ekranlarında yayınlanan Söz adlı dizide Yüzbaşı Songül karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu son olarak Maria ile Mustafa adlı dizide Nadire karakterine hayat vermiştir. Evli değildir ve bilinen bir ilişkisi yoktur.

İlginizi Çekebilir:  Gözde Çığacı Gülümserler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ezgi Şanlı 1.67 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ezgi Çelik, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ezgi Çelik hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Zbigniew Kazimierz Brzezinski Kimdir?

Ezgi Çelik ile İlgili Aramalar

Ezgi Çelik ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı: Hira Koyuncuoğlu Ezgi çelik filmler ve tv şovları Ezgi çelik Instagram Ezgi Çelik Kimdir Ezgi Çelik Dizileri Tuğba Tutuğ Ezgi Çelik Sevgilisi Ezgi Çelik Vikipedi, ezgi çelik aslen nereli, ezgi çelik boyu kilosu, ezgi çelik kimdir nerelidir

İlginizi Çekebilir:  Bilge Öztürk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Ne İş Yapıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara