Biyografi

Sevim Erdoğan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Sevim Erdoğan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sevim Erdoğan’dan söz edeceğiz.

Sevim Erdoğan Kimdir?

  • Oyuncu.

1986 yılında dünyaya gelen Sevim Erdoğan, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Sevim Erdoğan, oyunculuk çalışmalarına Asiye Değirmenci Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Profesyonel anlamda ilk oyunculuk deneyimini Şevkat Tepe isimli dizide yaşayan Sevim Erdoğan, sonrasında çeşitli dizi ve projelerde rol almaya devam etmiştir.

Yer Aldığı Diziler

  • 2022 – Kızılcık Şerbeti (Leman)
  • 2016 – El Değmemiş Aşk (Nehir)
  • 2014 – Urfalıyım Ezelden
  • 2014 – Şevkat Tepe

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Sevim Erdoğan, aynı zamanda 2022 yılında Kızılcık Şerbeti adlı dizide Leman karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Sevim Erdoğan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Sevim Erdoğan, erişim tarihi: 24 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds