Biyografi

Tiktok Fenomeni Yağmur Parlak Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Yağmur Parlak kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık.

Yağmur Parlak Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Yazar

Kaç Yaşında?

Yağmur Parlak ile ilgili merak edilen sorulardan ilki kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni Yağmur Parlak 23 yaşındadır. Ancak kaç doğumlu olduğu bilinmemektedir.

Daha önce Instagram’da şiir ve metin paylaşan Yağmur Parlak bir kitap da yazmıştır. Kendisini amatör olarak bir yazar olarak tanımlayan Yağmur Parlak, sosyal medya platformlarında da yazarlığını devam ettirmekte ve sosyal medya hesaplarından yazdıklarını paylaşmaktadır. İkinci kitabının da yakında yayınlanacağını dile getiriyor.

En büyük hayalini oyuncu olmak açıklayan Yağmur Parlak, Erkenci Kuş isimli dizide oynamış. İkinci olarak en çok istediği şeyin yazarlık olduğunu ve bunu başardığını dile getiriyor.

Tiktok fenomeni olmasaydın ne olurdun sorusuna dans eğitmeni cevabını veren Yağmur Parlak, ayrıca fotoğrafçı olmayı da istediğini belirtiyor. İdolün ne sorusuna ise İrem Derici cevabını veren Yağmur Parlak, Derici’nin konuşulmayanları konuştuğunu ve Türk halkının kadın algısını değiştirdiğini dile getiriyor. Öte yandan sosyal medya hesabından konuyla ilgili olarak şu paylaşımı yapmıştır:

Yapmak istediğim hiç bir işten vazgeçmedim. Hiç geri dönmedim. Hep son damlasına kadar başarmak istedim o işi. En iyisini yapana kadar durmadım. Bu huyumu çok sevdim hep. Çünkü; kadın olmak budur. Böyledir. Kadın olmak, başarmaktır. Kadın olmak, güçlü kalmaktır tüm zorluklara rağmen. Herkes seni düşürmek için hazır bekler, tam düştün sanarlarken kalkıp “iyiyim ben” demektir kadın olmak. Onlar seni hep düşürmek isteyecek, hep “başaramayacaksın” diyecek. İnanma! Duyma! Yapacaksın! Başaracaksın! Hemde en iyisini sen yapacaksın. Hiç kimseyi dinleme çünkü; en önemlisi sensin.

Sosyal Medya Hesapları

Yağmur Parlak’ın yeni açtığı YouTube hesabında binden fazla abonesi bulunuyor. Asıl çıkışını yaptığı Tiktok’ta ise 170 binden fazla takipçisi ve 2 milyona yakın beğenisi bulunuyor. Öte yandan Instagram hesabında da 80 binden fazla takipçisi vardır.

Yağmur Parlak ile İlgili Aramalar

Google’da Yağmur Parlak ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; yağmur parlak kimdir, yağmur parlak kimdir nerelidir, yağmur parlak kaç yaşında, yağmur parlak sevgilisi var mı, yağmur parlak tiktok, yağmur parlak instagram.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi