Seyhan Taşdemir Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Seyhan Taşdemir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Seyhan Taşdemir’den söz edeceğiz.

Seyhan Taşdemir Kimdir?

  • Oyuncu.

7 Temmuz 1997 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Seyhan Taşdemir, oyunculuk eğitimlerini Tümay Özokur’da tamamlamıştır. Güzel oyuncu Seyhan Taşdemir, 2019 senesinde düzenlenen Sinema Güzeli yarışmasında birincilik elde etmiştir. Başarılı oyuncu Seyhan Taşdemir, 2020 senesinde ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Türkan Hanım’ın Konağı adlı dizide Güliz rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu lise eğitiminden sonra Adana’dan İstanbul’a taşınmıştır ve burada çeşitli kurumlarda oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Seyhan Taşdemir, Adana’da doğup büyümüştür. Taşdemir’in kendinden büyük 3 ablası ve bir erkek kardeşi bulunmaktadır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Seyhan Taşdemir 1.78 m boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Seyhan Taşdemir, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Seyhan Taşdemir hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.