Şeyma Peçe Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Şeyma Peçe kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Şeyma Peçe’den söz edeceğiz.

Şeyma Peçe Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Ekim 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Şeyma Peçe, lisans eğitimini ise Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk Bölümünde tamamlamıştır. İyi derecede İngilizce bilen Şeyma Peçe, çeşitli projelerde görev aldıktan sonra son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı isimli dizide rol almaktadır. Başarılı oyuncu Şeyma Peçe, söz konusu dizide ünlü oyuncular Engin Altan Düzyatan, Yiğit Özşener, Pelin Akil, Yetkin Dikinciler, Ulaş Tuna Astepe gibi isimlerle rol almaktadır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Şeyma Peçe 1.72 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şeyma Peçe, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Şeyma Peçe hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi