Elena Selin Kahraman Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Elena Selin Kahraman kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Elena Selin Kahraman’dan söz edeceğiz.

Elena Selin Kahraman Kimdir?

  • Oyuncu.

Ankara’da dünyaya gelen Elena Selin Kahraman, Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde 2019 yılında tamamlamıştır. Başarılı ve güzel oyuncu Elena Selin Kahraman, bu zamana kadar birçok dizide ve tiyaro oyununda görev almıştır. Başarılı oyuncu Elena Selin Kahraman, son olarak Beni Bırakma adı dizide İnci, Bay Yanlış adlı dizide de Derin karakterine hayat vermiştir.

Rol Aldığı Bazı Tiyatro Oyunları:

  • Küçük Burjuva Düğünü / Asistan – 2019
  • Kış Masalı / Oyuncu – 2018

Rol Aldığı Film ve Diziler:

  • Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı (Aysel, TV Dizisi 2021)
  • Bay Yanlış (Derin, TV Dizisi 2020)
  • Beni Bırakma (İnci, TV Dizisi 2020)

Elena Selin Kahraman ile İlgili Aramalar

Google’da Elena Selin Kahraman ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Elena Selin Kahraman kaç yaşında Selin Kahraman kimdir Selin Kahraman dizileri Selin Kahraman Instagram, Elena Selin Kahraman aslen nerelidir, Elena Selin Kahraman boyu kilosu, Elena Selin Kahraman hangi dizilerde oynadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi