Biyografi

Sezer Avcı Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Sezer Avcı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sezer Avcı’dan söz edeceğiz.

Sezer Avcı Kimdir?

  • Oyuncu.

16 Kasım 1981 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Sezer Avcı, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nde tamamlamıştır. Sonrasında 35.5 Akademi’de oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Sezer Avcı, sonrasında Meltem Cumbul’dan da oyunculuk dersleri almıştır. Daha sonrasında Familya adlı dizide Hava karakterine hayat veren Sezer Avcı, daha sonra ise Nefes Nefese adlı dizide Mihriban karakterini oynamıştır. Başarılı oyuncu Sezer Avcı, son olarak Son Yaz adlı dizide rol almıştır.

Rol Aldığı Projeler

  • 2020 – Son Yaz (TV Dizisi)
  • 2020 – Kafa Doktoru (Zinnur)(TV Dizisi)
  • 2018 – Nefes Nefese (Mihriman) TV Dizisi)
  • 2016 – Familya (Hava Boz) (TV Dizisi)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sezer Avcı 1.60 m boyundadır ve 60 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sezer Avcı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sezer Avcı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sezer Avcı ile İlgili Aramalar

Google’da Sezer Avcı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sezer Avcı Instagram Sezer Koç dizileri Sezer Koç oynadığı Diziler Sezer Koç nereli Sezer Koç Kimdir Sezer Koç Eşi Sezer Koç oyuncu Sezer Avcı eşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds