Spor

Sezon Başlıyor Sizleri Neler Bekliyor?

ING Basketbol Süper Ligi 2021 ve 2022 sezonuna oynanacak olan 4 març ile birlikte start vermiş bulunmaktadır. Son şampiyon olan Anadolu Efes, Yukateş MerkezefendiBelediyesi ile karşı karşıya gelecektir. 

Sezonun ilk haftasında ilk gününde 4 karşılaşma olacaktır. İlk olarak Türk Telekom ile TOFAŞ takımı karşı karşıya gelecektir. Daha sonrasında Gaziantep Basketbol ve HDI Sigorta Afyon Belediyesporu ağırlanacaktır. Ardından FruttiExtra Bursaspor, Semt77 Yalavospor’u ağırlayacaktır. Günün son maçı ise son şampiyonluğun sahibi olan Anadolu Efes ile sahne alacaktır. Ünlü antrenör olan Ergin Ataman’ın öğrencileri Yukatel Merkezefendi Belediyesi ile karşı karşıya gelecektir. 

Maçlara %50 Seyirci Alınacak

Bildiğiniz üzere son 2 yıldır pandemi süreci ve covid-19 nedeniyle toplu izlenmeler bir hayli azaltılmıştır. Aşılanmalar sonucunda ve pandeminin iyi bir şekilde ilerleyişi ile birlikte yüzde 50 seyirci kapasitesinde ağırlamalar mevcut olacaktır. Toplam 16 takım birbiri ile mücadele edecektir. Normal sezonun 1 Mayıs 2022 tarihi içerisinde tamamlanması beklenmektedir. Aynı zamanda yeni alınana kurallar ışığında misafir takımın seyircileri salon içerisine giriş yapamayacaklar. Karşılaşmaları TRT Spor ve Tivibuüzerinden canlı bir şekilde ulaşarak izlemeniz mümkündür. 

Basketbol Süper Ligi içerisinde normal sezonu son iki sıra içerisinde bitirecek olan takımlar küme düşecektir. Normal sezonu ilk 8 sırada tamamlayacak olan ekipler de çapraz eşleşmeler ile playoff içerisinde mücadelelerine devam edecekler. 

http://www.bukmeker-1xbet.com/

http://www.1xbetglobal.com/ru/

http://www.bukmeker-1xbet.com/ja/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.