Gündem

Shop And Fly Taksit Yapıyor Mu?

Shop And Fly Taksit Yapıyor Mu? en çok merak edilen sorulardan biridir. Yapılan taksitli alışverişler için aylık olarak %1.80 faiz oranı ile ek olarak yapılan taksitlendirmeler mevcuttur. Ayrıca Shop And Fly zaman zaman yapmış olduğu indirimler ve kampanyalar ile daha fazla taksit seçeneği sağlamaktadır.

Özellikle üye iş yerlerinde yapılan alışverişler için belirlenmiş olan tutarlar yerine getirilmesi ile birlikte çok daha fazla taksit sayısı almak mümkün oluyor. KKDF ve BSMV hariç olarak işlemler yapılır. Aylık olarak belirlenmiş olan taksitler içerisinde vergi ve fonlar dâhil edilmektedir. Ek olarak taksitlendirme ücretleri talep edilmez. Shop And Fly Taksit Yapıyor Mu? sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Taksitlendirme Seçenekleri

Tüm taksitlendirmeler için Shop And Fly firması yaptığı işlemleri hesap özetine aylık olarak aktarmaktadır. Buradan takip etmek doğru olacaktır. Ayrıca extra olarak alınan taksitlendirme seçenekleri için müşteri temsilcileri ile iletişime geçilebilmektedir. Shop And Fly Taksit Yapıyor Mu? sualine en uygun cevap bu olabilir.

Bunun dışında üye iş yerlerinin öğrenilmesi için online hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bu üye iş yerleri sürekli olarak değişmekte ve kampanyalar buna göre düzenlenmektedir. Bu nedenle taksitlendirme işlemleri ve ek hizmetleri öğrenmek için mutlaka takip yapmak gerekmektedir. Shop And Fly hem mil kazandırırken hem de istenilen alışverişlerde taksit imkânı sunar. Bu nedenle en çok tercih edilen kredi kartlarından biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi