Simge Selçuk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Simge Selçuk kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi, eşi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Simge Selçuk’tan söz edeceğiz.

Simge Selçuk Kimdir?

  • Oyuncu.

1975 yılında Ankara’da dünyaya gelen Simge Selçuk, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü’nde tamamladıktan sonra ilk oyunculuk tecrübesini 1993 yılında Ferhunda Hanımlar adlı dizide 1993 yılında yaşamıştır. Daha sonra da 1996 yılında Gurbetçiler adlı dizide Özlem rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Hilmi Deler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Oynadığı Diziler?

Mazi Kalbimde Yaradır, Avrupa Avrupa, Küçük Kadınlar, Acemi Cadı, Göç Zamanı, Güzel Köylü, Aliye, Ayrılsak da Beraberiz ve Çiçek Taksi gibi çeşitli dizilerde rol alan Simge Selçuk, son olarak Kalbimdeki Deniz isimli dizilerde oynamış ve Raşel karakterini canlandırmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Kerem Önder Hoca Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu 1.72 cm boyundadır ve 57 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Simge Sekçuk hakkında merak edilen evlendi mi, çocuğu var mı, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Yasemin Sannino Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Simge Selçuk ile İlgili Aramalar

Google’da Simge Selçuk ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Simge Selçuk evlendi mi simge selçuk’un oynadığı diziler Simge Selçuk ikizi var mi Simge selçuk ekşi Simge Selçuk çocuğu Simge Selçuk ikizi Simge Selçuk Ferhunde Hanımlar Simge Selçuk Vikipedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara