Dilek Pehlivan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Dilek Pehlivan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Dilek Pehlivan’dan söz edeceğiz.

Dilek Pehlivan Kimdir?

  • Oyuncu.

1992 yılında dünyaya gelen Dilek Pehlivan, çeşitli kurumlarda oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. 35,5 Oyunculuk Atölyesinde eğitim alan Dilek Pehlivan, ayrıca ZoomArts Studios’ta da çeşitli eğitimler almıştır. TV 8 ekranlarında yayınlanan Göz6 adlı programda yarışan ve dikkatleri üzerine çeken Dilek Pehlivan, son olarak Zemheri adlı dizide rol alacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Elit Andaç Çam Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Dilek Pehlivan 1.75 cm boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Dilek Pehlivan, düzenli olarak yürüyüş yapmayı sevdiğini ve sporla ilgilendiğini ifade etmektedir. Kendisi ayrıca koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır. Aslen Elazığlıdır. Dilek Pehlivan hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor, sevgilisi kim, doğum tarihi ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Işıl Ulutürk Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Dilek Pehlivan ile İlgili Aramalar

Google’da Dilek Pehlivan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; dilek pehlivan aslen nereli, dilek pehlivan kimdir nerelidir, dilek pehlivan kaç yaşında, dilek pehlivan boyu kaç, dilek pehlivan boyu kilosu, dilek pehlivan instagram hesabı, dilek pehlivan oynadığı diziler

İlginizi Çekebilir:  İpek Bağrıaçık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

One thought on “Dilek Pehlivan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

  • Aralık 8, 2020 tarihinde, saat 7:25 pm
    Permalink

    BANA BAKIN OYUNCU OLMAYA ÇALIŞAN ZEMHERİYE GİRMİŞ ESMER KIZ DİLEK PEHLİVANIN TÜM OKUDUĞU ÜNİVERSİTE VE KARİYER BANA AİT BENİM BİLGİLERİMİ ONA YAZIP DURMAYIN KALDIRIN ŞİKAYETÇİ OLCAM

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara