Sincan Dekorasyon – Boya Fayans Parke Ustaları

Sincan Dekorasyon ustaları var mı ya da Sincan’da boya, fayans, alçı, elektrik, lavabo tamiri gibi konularda hizmet veren firmalar var mı? Sincan Dekorasyon, sadece ilçe sınırları içerisinde değil tüm Ankara ilçelerinde ve civar semtlerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Boya

Sincan Dekorasyon

Boya yaparken dikkat edilmesi gereken birçok önemli husus vardır. Bu hususlardan en önemlisi boya yapmadan önce yerleri naylon poşetlerle kapatmaktır. Bunun yanı sıra pencere ve priz kenarlarını da bantlayın. Bantlamak, priz ve pencere kenarlarını bantladıktan sonra boya sıçramamış olacak. Sonrasında, boya fırçalarının seçimi de son derece önemli. Fırçaların, duvarlara uygun olarak seçilmesi gerekir. Genelde bir büyük duvar rulosu ve küçük duvar rulosu gerekmektedir. Ayrıca oynar başlı bir tane de fırça alabilirsiniz. Kirişlerin yanlarını veya kombi ve peteklerin arkasını küçük rulo fırça ile boyayın. Botu araları ve priz kenarlarını ise fırçayla yapın. Büyük duvarları ise büyük fırçalarla yapmak gerekmektedir.

Büyük fırçalarla boya yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus yapılan yerlerde boya izinin kalmamış olmasıdır. Yani gittiğiniz yerden bir daha gidin ve rulonun iki ucunun bıraktığı izleri silin. Tavana çok yanaşmayın, göz hesabı yarım karış boşluk bırakın. Bu boşlukları daha sonra merdiven kullanarak fırça yardımıyla boyayın. Bu sayede istemeden de olsa tavana değdirmekten kurtulacaksınız.

Fayans

Sincan Dekorasyon

Fayans konusunda da Sincan Dekorasyon‘un sektördeki uzun tecrübelerine güvenebilirsiniz. Sincan Dekorasyon, alçı fayans küvet, duşakabin gibi birçok konuda siz değerli müşterilerimize en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmaya gayret ediyoruz.

Parke

Sincan Dekorasyon

Parkeler, evlerimizin en değerli dekorlarından biridir. Renk renk parkeler, en açıktan koyusuna kadar çeşitlilik arz edebiliyor. bunun yanı sıra birçok kalitede parke bulmak da mümkün ancak bu parkelerin yapımı da en az ürünün kalitesi ve rengi kadar önem taşımaktadır. Parke konusunda Sincan Dekorasyon’un uzun yıllara dayanan sektör tecrübesine güvenebilirsiniz.

Tesisat

Sincan Dekorasyon

Musluk tamirinden, plastik boru ya da demir boru değişimi gibi konularda Sincan Dekorasyon, ustaları ile beraber Sincan başta olmak üzere Ankara’nın muhtelif semtlerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmet Bölgelerimiz

Sincan Dekorasyon

Sincan Dekorasyon olarak sadece Sincan sınırları içerisinde değil çevre muhitlerde ve Ankara’nın merkez tüm semtlerinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Yenikent, Eryaman, Elvankent, Temelli, Yapracık, Bağlıca gibi semtlerde de hizmetlerimiz devam etmektedir. Nallıhan, Beypazarı, Kızılcahamam, Akyurt, Elmadağ, Haymana ve Bala gibi uzak çevrelerde ise mesafeden dolayı görece fazla iş yükü gerektiren işleri tercih etmekteyiz.

İletişim

Sincan Dekorasyona ulaşmak için kullanabileceğiniz birçok alternatif var. Bu alternatiflerden biri Sincan Dekorasyon’un Instagram ve Whatsapp kanallarını kullanmak. Ya da doğrudan arayarak da Sincan Dekorasyon‘a ulaşabilirsiniz. Bizleri arayarak sorunlarınız hakkında detaylı bilgiler verebilir ve bu sayede daha elverişli bir geri dönüş yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.