Sinem Karel Gürtekin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Sinem Karel Gürtekin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sinem Karel Gürtekin’den söz edeceğiz.

Sinem Karel Gürtekin Kimdir?

  • Oyuncu.

4 Mart 1994 tarihinde Mersin’de dünyaya gelen Sinem Karel Gürtekin, lise eğitimini tamamladıktan sonra lisans eğitimini ise İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Yedi Medya Bölümü’nde tamamlamıştır. Televizyonculuk kariyerine Kral TV ve Show TV’de sunuculuk yaparak başlayan Sinem Karel Gürtekin, 2011 yılında ise Yalan Dünya adlı dizide oyunculuk hayatına adım atmıştır. Gürtekin, bu dizide Elfe rolünde oynamıştır.

Gürtekin, ayrıca 2015 senesinde Mayıs Kraliçesi adlı dizide Sema rolünde oynayan Sinem Karel Gürtekin, bu dizide popülaritesini ciddi bir şekilde artırmıştır. 2017 senesinde ise Kanatsız Kuşlar dizisinde Emel karakterine hayat vermiştir. Öte yandan Gürtekin, Turan Şahin’in bir video klibinde yer almıştır.

2018 senesinde Çukur dizisinde rol alan Sinem Karel Gürtekin, 2019 senesinde ise Ali isimli sinema filminde ilk kez beyaz perdede rol almıştır. Sinem Karel Gürtekin, son olarak Benim Adım Melek adlı dizide Kerem’in sevgilisi rolünde oynamaktadır. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sinem Karel Gürtekin 1.74 cm boyundadır ve 54 kilodur, ayrıca Balık burcudur.

Sinem Karel Gürtekin ile İlgili Aramalar

Google’da Sinem Karel Gürtekin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sinem Karel Gürtekin oynadığı Diziler Sinem Karel Gürtekin boyu Sinem Karel Gürtekin Kanatsız Kuşlar Sinem Karel Gürtekin Instagram Sinem Karel Gürtekin Kimdir Karel Gürtekin Sevgilisi Sinem Karel Gürtekin kaç yaşında Sinem Karel Gürtekin Benim Adım Melek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.