Sinem Reyhan Kıroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Sinem Reyhan Kıroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, evli öi bekar mı? Başarılı tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Sinem Reyhan Kıroğlu, Sen Anlat Karadeniz adlı dizide oynadığı Zeynep karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu yazımızda sizlere kısaca Sinem Reyhan Kıroğlu’ndan söz edeceğiz.

Sinem Reyhan Kıroğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

28 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sinem Reyhan Kıroğlu, bugüne kadar Kurabiye Ev, Romeo’yu Beklerken, Karda, Medet, Gloria gibi çeşitli tiyatro oyunlarında rol almıştır. Başarılı oyuncu Sinem Reyhan Kıroğlu, ilk oyunculuk deneyimini ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ege’nin Hamsisi adlı dizide yaşamış ve sonrasında Eflatun TV’deki İçten Sesler Korosu dizisinde görev almıştır. Başarlı oyuncu Sinem Reyhan Kıroğlu, ayrıca ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz adlı dizide Zeynep karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Aziz Akova Kimdir? Nerelidir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sinem Reyhan Kıroğlu 1.72 cm boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sinem Reyhan Kıroğlu, oyunculuk çalışmalarını da sürdürmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Sinem Reyhan Kıroğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Derya Baştürk (saykolisttt) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sinem Reyhan Kıroğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Sinem Reyhan Kıroğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sinem Reyhan Kıroğlu aslen nereli, Sinem Reyhan Kıroğlu kimdir nerelidir, Sinem Reyhan Kıroğlu boyu kilosu, Sinem Reyhan Kıroğlu oynadığı diziler, Sinem Reyhan Kıroğlu instagram, Sinem Reyhan Kıroğlu evli mi

İlginizi Çekebilir:  Eylül Su Sapan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara