Biyografi

Şirin Sever Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Şirin Sever kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Şirin Sever’den söz edeceğiz.

Şirin Sever Kimdir?

  • Gazeteci.
  • Sunucu.

Şirin Sever, yazar ve sunucu olarak bilinmektedir. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlayan Şirin Sever, sonrasında Sabah Gazetesi’nde editörlük görevine başlamıştır. 10 yıl süreyle Günaydın’ın yayın yönetmenliğini yapan Şirin Sever, bu süre zarfında Cine 5 ve SKY Türk’te sunuculuk görevinde bulunmuştur. Şirin Sever, ayrıca Kanaltürk ve A Haber kanallarında da programlar hazırlayıp sunmuştur. 2015 yılında Posta Gazetesi’nde köşe yazılarını yazmaya başlayan Şirin Sever aynı zamanda beIN Gurme’de yayınlanan ”İki Şekerli Bir Sade” isimli programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şirin Sever, bu platformda 30 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Başarılı sunucu ve gazeteci Şirin Sever hakkında merak edilen doğum tarihi nedir, boyu kilosu kaç, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • miradorspeakeragency.com, Şirin Sever, erişim tarihi: 4 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.