Sosyal Medya Hizmetleri

Günümüzde hemen hemen herkesin en az bir platformda sahip olduğu sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Fotoğraf, video görüntülerini anlık ya da uzun süreli olarak paylaşma seçenekleri mevcuttur. Sosyal medya kişilerin çevresiyle veya hiç tanımadıkları kişiler ile etkileşimde olmasına olanak sağlayan mecralardandır.

Yaşadığımız zaman diliminde aynı zamanda e-ticarette çok kullanılan platformlar arasında yer almaktadır. Firmalar ya da markalar ürün reklamlarını en kolay ve uygun maliyet ile buradan gerçekleştirebilmektedir. Fazla takipçi sayısına ve beğenilere sahip olan kişiler sosyal medya fenomeni olarak da adlandırılmaktadır. Pek çok markayla anlaşarak iş birliği içerisinde fenomenler ürünlerin reklamlarını yaparak satış sayısını arttırabilmektedir.

Fenomen olmayı isteyen pek çok sayıda kişi vardır. Sponsor olan bir markanın ürünlerini paylaşımlarında kullanarak tanıtmak iki tarafa da avantaj sağlamaktadır. Sosyal medya fenomenlerinin bile ara sıra kullandıkları takip ve beğeni satın alma platformları bulunmaktadır. Her platformun güvenilir olmadığı gibi hesabınızı tamamen kaybetme olasılığınız mevcuttur. Crovu firması tamamen güvenli satın alma paketleri sunarak fenomenliğe adım atmanızı sağlayabilmektedir. Hizmet verdiği sosyal medya çeşitleri; Instagram, Facebook, Tiktok ve Youtube’dir.

Satın Alma İşlemleri Hakkında

Yer edilen mecraya göre satın alma işlemleri de değişiklik göstermektedir. Çünkü sosyal medyaların içerik ya da amaçları ne kadar aynı gibi görünse de farklı kullanımları mevcuttur. Instagram da ön planda olan Reels videoları; kişiler, işletmeler ve içerik üretenler tarafından kısaca her hesabın kullanabileceği kısa, eğlenceli videolar yaratabileceği ve keşfedilmesine imkan sağlayan bir paylaşım özelliğidir. Güncel araçlar kullanarak, ses ve efektlerin de katkısıyla oluşturulan 15 saniyelik çok içerikli videoları kaydedip düzenleyebilirsiniz. Instagram Reels beğeni alma kullanıcılar için önem taşımaktadır. Ne kadar fazla beğeni olursa daha fazla kişiye ulaşma şansıda o kadar yüksektir.

Crovu Reels görüntüleme ve beğeni hizmetini müşterilerine kaliteli ve en güvenli şekilde sunmaktadır. Beğeni ve görüntülenme sayısı olarak ayrı ayrı paketleri satışa sunmaktadır. Tercih edilen beğeni ve görüntülenme paketine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Aşağıda sizlere beğenme veya görüntülenme hizmetini satın aldığınızda paket içeriğinde ki avantajlardan bahsettik.

  • Yüzde yüz gerçek beğeni ve görüntülenme
  • Hesabınızı şifresini vermeniz gerekmiyor
  • Başka hesapları takip etmeniz gerekmiyor
  • Bir saat içerisinde hızlı teslimat
  • 7/24 telefon veya e-mail ile canlı destek hizmeti

Tamamıyla doğal, organik etkileşim alabileceğiniz güvenilir firmanın bir de hizmet satın alımlarında 30 günlük telafi özelliği bulunmaktadır. Başka bir talepte bulunmadan satın almış olduğunuz hizmet içinde yer alan bu özellik, 30 gün içinde hesabınızda ki satın alınan hizmet içinde ki düşüşleri kapatmanızı sağlamaktadır. Firma ile iletişime geçmenize gerek kalmadan zamandan tasarruf ederek, bu özellik devreye girerek 24 saatte bir otomatik olarak telafi etmektedir. Beğeni ve görüntülenme satın almanın faydalarından da aşağıda maddeler halinde kısaca söz ettik.

  • Keşfet kısmında görüntülenme sayısı artar ve profil ilgi çekici hale gelir
  • Kullanıcılar tarafından fark edilerek daha çok takipçi sayısına ulaşılabilir
  • Hizmet dışı gönderilerde yüksek etkileşim alır
  • Diğer profillere güven hissiyatı verir
  • Sosyal medya da fenomen olma yoluna kar sağlar

Yukarıda bahsedilenlerden anlaşıldığı üzere tamamen müşteri memnuniyeti esas alınarak, güvenilir hizmet sunan firmayı daha yakından tanımak için web adresini ziyaret edebilir, paketler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Anında Teslimat ile Gerçek Kullanıcılar

Gerçek kullanıcılar tarafından etkileşimi satın almak ön planda olmayı sağlar. Çünkü gerçek hesaplardan beğeni veya takip, görüntülenmeye sahip olmak diğer profillerin gözünde güvenirlik sağlar. Tanınmamış sosyal medya hizmeti sunan firmaları tercih etme hatasına düştüğünüz durumlarda bot ve sahte hesaplarla bu hizmete ulaşacağınız gibi aynı zamanda hesabınızı kaybetme durumu ile de karşılaşabilirsiniz.

Sosyal medyada profilinizi hedef belirlediğiniz seviyeye çıkarmak için vakit kaybetmeden sonuçlara ulaşmak istiyorsanız profesyonel destek Crovu hizmetleri ile beklemektedir. Türkiye’nin her yanından binlerce müşteriye sahip olan firma, güvenilir, kaliteli ve hızlı çözümler üretmektedir. Crovu web sitesiüzerinden satın alacağınız tüm hizmet paketlerinde doğal ve organik kullanıcıların desteğini alabileceksiniz. Aynı gün içinde hızlı ve güvenilir teslimat garantisi sunan firma, sosyal medya dünyasında hayallerinize ulaşabilmeniz için gerekli tüm desteği sağlamak için 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

Satın Alma Sonrası Destek Hizmetleri

Sosyal medyadaki profilinizi sürekli göz önünde tutmak ve platformun en çok dikkat çeken ve ilgi toplayan hesaplarından biri olmak düşünüldüğü kadar zor değildir. Rakiplerinizi geride bırakmak için sunulan hizmetlerde tamamen gerçek kullanıcılar tercih edilmektedir.

Türkiye’de sektörün en eski ve ilk şirketleri arasında yer alması, kısa zamanda büyük bir müşteri kitlesine ulaşması firmada daima uygun fiyatlı çözümler sunmasına olanak sağlamıştır. Bütçenizi yormadan sosyal medya hesaplarınız için güvenle alış veriş yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren profesyonel ekip ile web sitesinde belirtilen iletişim kanalları üzerinden tüm problemlerinize hızlı bir şekilde dönüş alabilmek için ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.