Spoiler Muayeneden Geçer mi?

Muayene istasyonunda beklenmedik yerden bir süprizle karşılaşmamak için bu yazıyı okuyun. Spoiler muayeneden her durumda geçmeyebiliyor. Kesinlikle geçmez ya da geçer demek yanlış bir yönlendirme olacaktır. Bu durumlara detaylı olarak beraber bakalım.

Aracınızın görünüşünde herhangi bir müdahale olması muayeneden kalması için yeterli bir sebeptir. Öncelikle bu teknik değişimin aracın yapısını değiştiriyor olması gerekmektedir. Yani ince çıta şeklinde olan bagaj üstü ufak Spoilerler muayeneden rahatlıkla geçerken, kalın bir şekilde rüzgârlık diye tabir edilen Modifiye ürünleri muayeneden geçmez.

İlginizi Çekebilir:  Honda VSA Lambası Neden Yanar?

Aynı zamanda bu tür yapılan bir modifiye eğer çok abartı ise trafik çevirmesinde polis tarafından ceza da alabilir.

Aracın muayene istasyonuna götürürken Genelde dikkat edilen şey sadece farlar, frenler gibi olmazsa olmaz ürünlerdir. Bu ürünlerin işleyişi ağır kusurlu sayıldığı gibi, abartı bir şekilde takılmış spoyler de muayeneden geçmez ve ağır kusur sayılır.

İlginizi Çekebilir:  P0301 Arıza Kodu Volkswagen Ne Demek?

Sitemizde muayeneden geçer mi? Şeklinde bir arama yaptığınızda bu konuda onlarca makale ulaşabilirsiniz. Eğer kafanıza takılan detay bir modifiye durumu var ise konuya yorum olarak bırakırsanız en kısa sürede cevaplayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz