Stump Me 2. Seviye “Klimayı Açabilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanlarda birbirinden oldukça farklı ve benzer içerikli zeka oyunları popüler olmaya başladı. Özellikle Brain Test ve Brain Out gibi oyunlar, son zamanların en revaçta oyunları arasında yer alıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca yeni yeni popüler olmaya başlayan Stump Me isimli oyundan ve bu oyunda sorulan sorulardan söz edeceğiz. 

Stump Me 2. Seviye: Klimayı Açabilir misin

Stump Me isimli oyunda 2. seviyede sorulan bu soruda klimayı çalıştırmamız isteniyor ancak bu soruda bir tuhaflık var. Sorunun doğru çözümü, ekranda ilk başta gösterilen fırın ya da mikrodalga ile olmuyor ve bizim de farklı bir çözüm yöntemi bulmamız gerekecek. 

Sorunun Doğru Cevabı: Klima Dışında Ne Varsa Ortadan Kaldırın 

Ekranda ilk başta klima ve altında bir fırın göreceksiniz. Fırın, peçete, kahve ve masayı sırasıyla aşağı doğru çekip ortadan kaldırdığınız zaman en sonunda bir tane kumanda ortaya çıkacak. Daha sonra bu kumandaya basın ve klimayı çalıştırın. Bu sorunun çözümü de gördüğünüz gibi oldukça basit. 

Stump Me Nasıl Çözülür? 

Bu oyun da tıpkı Brain Test ve diğer mobil oyunlar gibi uğraş yöntemi ile kolaylıkla çözülebilecek sorulardan oluşuyor. Nitekim sorular üzerinde biraz düşünecek olursak sorunun cevabı da net bir şekilde ortaya çıkıyor. Öte yandan yine bu oyunda da diğerlerinde olduğu gibi telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: