Sude Oduncu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sude Oduncu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sude Oduncu’dan söz edeceğiz.

Sude Oduncu Kimdir?

  • Oyuncu.

1992 yılında dünyaya gelen Sude Oduncu, lisans eğitimini Avusturya Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Oduncu, Exxen platformunda yayınlanan İşte Bu Benim Masalım adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Güzel oyuncu Sude Oduncu, oyunculuk çalışmalarını Hülya Sağlam Oyunculuk ajansına bağlı olarak sürdürmektedir. Sude Oduncu, Kahraman Kaya ile sevgilidir. İkili, Instagram hesabından da birlikte fotoğraflarını paylaşmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Gülay Özdem Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Sude Oduncu ile İlgili Aramalar

Google’da Sude Oduncu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; sude oduncu aslen nereli, sude oduncu boyu kaç, sude oduncu kilosu ne, sude oduncu kimdir nerelidir, sude oduncu oynadığı diziler, sude oduncu instagram hesabı, sude oduncu sevgilisi kim

İlginizi Çekebilir:  Evrencan Gündüz Kimdir? Nerelidir? Sevgilisi Kim? Eğitimi ve Hayatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara