Instagram Fenomeni Merve Özcan Aksöz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Merve Aksöz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Merve Aksöz’den söz edeceğiz.

Merve Aksöz Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Tam adı Merve Özcan Aksöz. Instagram ve YouTube üzerinden paylaştığı video ve fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Merve Aksöz, 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Doğuş Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü’nde tamamlayan Merve Aksöz, Ümit Aksöz ile 25 Ağustos 2019 günü dünya evine girmiştir. Instagram ve YouTube’un popüler ismi olan Merve Özcan Aksöz, paylaşımları ile kısa sürede geniş bir kitle edinmiş ve takipçi sayısını artırmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Nilay Erdönmez Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

Sosyal medyanın en popüler isimlerinden biri olan Merve Özcan, Ümit Aksöz ile evlendikten sonra kendi soy-adını da kullanmaya başlamıştır. Merve Aksöz, 1.63 cm boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Merve Aksöz, hakkında merak edilen estetiksiz ve eski, sivilceli halinin nasıl olduğu, annesi ve babasının kim ve ne iş yaptığı, kardeşinin olup olmadığı, eşi Ümit Aksöz’ün ne iş yaptığı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Manolya Güzel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Merve Aksöz ile İlgili Aramalar

Google’da Merve Aksöz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Merve Özcan Aksöz kimdir Merve Özcan Aksöz estetiksiz hali Merve Özcan Merve Özcan Aksöz Instagram Merve Özcan estetiksiz hali Merve Özcan burun estetiği Merve özcan Aksöz BOYU Mithat Aksöz kimdir

İlginizi Çekebilir:  Faruk Barman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara