Biyografi

Şükran Kaymak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Şükran Kaymak kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Şükran Kaymak’tan söz edeceğiz.

Şükran Kaymak Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Yazar.

Özellikle sosyal medya platformları üzerinden yaptığı yemek tarifleri ile büyük bir üne kavuşan ve sosyal medya kanallarında çok büyük sayıda bir takipçi sayısına ulaşan Şükran Kaymak, ilk önce kişisel web sitesinde yemek tariflerini paylaşmış daha sonra yemek tariflerini Instagram üzerinden devam ettirmiş ve zamanla bir fenomen haline gelmiştir.

Kaç Yaşında?

Kendisi hakkında merak edilen en önemli sorulardan biri kaç yaşında olduğudur. YouTube’da kendi ismini taşıyan kanalında soru cevap etkinliği düzenleyen Şükran Kaymak, 17 yıldır evli olduğunu ve 18 yaşında evlendiğini söylüyor. Yani kendisi şu anda 35-36 yaşındadır.

Özel Yaşamı

2 tane çocuğu var. Eşi ile görücü usulü tanıştı. 6 ay nişanlılık dönemi yaşayan Şükran Kaymak, 17 yıldır evli ve 18 yaşında evlenmiştir. Eşi, bir iş adamıdır. Yurtdışına ihracat yapıyor.

Burcu Ne?

Şükran Kaymak ile ilgili olarak merak edilen bir diğer önemli konu başlığı ise burcunun ne olduğudur. Kaymak, kendisini tanıttığı bir videosunda aslan burcu olduğunu yükseleninin ise yay burcu olduğunu dile getirmiştir.

Sosyal Medya Hesapları

YouTube’a 150 binden fazla abonesi bulunan Şükran Kaymak’ın Instagram üzerinde de 4.5 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Şükran Kaymak Hakkında Diğer Merak Edilenler

Yemek yapmayı küçük yaşlardan itibaren seven ve ailesi ile beraber gezdiği gördüğü yerlerdeki tatları evine gelip aynısını yapmaya çalıştığını, babasının dünya mutfağına çok meraklı olduğunu, annesinin de mutfakta iyi olduğunu dile getiren Şükran Kaymak, yemeğe olan düşkünlüğünün kaynağını bu şekilde açıklıyor. İsmini de çok sevdiğini söylüyor. Aynı zamanda iki tane yemek tarifi kitabı bulunuyor. Poğaça, kurabiye, suffle, pizza, poğaça, lahmacun, limonata, baklava, yaprak sarması, şekerpare, elmalı kurabiye, yaş pasta, ev yoğurdu, helva hünkar beğendi gibi çeşitli leziz yemek ve içeceklerin tariflerini hem anlatıyor hem deyazıyor.

Şükran Kaymak ile İlgili Aramalar

Google’da Şükran Kaymak ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; şükran kaymak kaç yaşında, şükran kaymak eşi kim, şükran kaymak aslen nereli, şükran kaymak kim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds