Brain Out 126. Seviye ”1 ile 199 Arası Tüm Tam Sayıları Yazarken Kaç Defa 1 Kullanılır” Sorusunun Cevabı Nedir?

1 ile 199 arası tüm tam sayıları yazarken kaç defa 1 kullanılır sorusunda doğru cevap nedir? Brain Out isimli oyunda sorulan 1 ile 199 arası tüm tam sayıları yazarken kaç defa 1 kullanılır sorusunun doğru cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”1 ile 199 arası tüm tam sayıları yazarken kaç defa 1 kullanılır” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 126. Seviye: 1 ile 199 arası tüm tam sayıları yazarken kaç defa 1 kullanılır

Oyunda sorulan en güzel ve anlamlı sorulardan olan bu seviyede kabul etmek gerekir ki ender zeka gerektirecek sorular arasında bu seviyeyi göstermemiz gerekiyor. Oyunda sorulan sorularla bu soruyu kıyasladığımız zaman bu sorunun diğerlerinden daha anlamlı olduğu göze çarpıyor.

Sorunun Doğru Cevabı: 140

Evet, bu sorunun doğru cevabı 140. Bu sayıyı doğru cevap kısmına yazdığını zaman soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. Diğer sorularda görüşmek üzere.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Bu ve buna benzer soruların oranı oldukça düşük. Bu nedenle sorularda doğru cevap için fazla kafa yormanız gerekmiyor. Hatta bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek, sağa sola döndürmek gibi basit yollar önemli çözüm olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: