Biyografi

Turgay Yerlikaya Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Turgay Yerlikaya kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Turgay Yerlikaya’dan söz edeceğiz.

Turgay Yerlikaya Kimdir?

  • Öğretim üyesi.

Üniversite eğitimini 2012 yılında Kocaeli Üniversitesi’nde tamamlayan Turgay Yerlikaya, yüksek lisans eğitimini ise 2014 yılında Marmara Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli kitaplar kaleme alan Turgay Yerlikaya, aynı zamanda İstanbul Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak çalışmalarına devam etmekte; çeşitli televizyon kanallarında programlara katılmaktadır.

Twitter hesabından da paylaşımlarda bulunan Turgay Yerlikaya, akademik kariyerine devam etmektedir. Turgay Yerlikaya hakkında merak edilen kaç yaşında, aslen nereli, evli mi gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • haberler.com, Turgay Yerlikaya, erişim tarihi: 4 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds