Biyografi

Şule Kan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Şule Kan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Şule Kan’dan söz edeceğiz.

Şule Kan Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Ağustos 1999 tarihinde, Düzce’de dünyaya gelen Şule Kan, lisans eğitimini ise İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Bunun yanı sıra iki yıl süreyle diksiyon ve oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk kariyerine henüz 2021 yılında başlayan Şule Kan, ilk olarak Grift adlı dizide Mehtap karakterine hayat vermiş, sonrasında Mahir adlı filmde Sude rolünde oynamıştır. Sosyal medya paylaşımlarına ve bu paylaşımlardaki açıklamalarına göre sevgilisi yoktur.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Mahir (Sude, Sinema Filmi 2021)
  • Girift (Mehtap, TV Dizisi 2021)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şule Kan, oyunculuk çalışmalarına hali hazırda devam etmektedir. Güzel oyuncu Şule Kan hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Şule Kan, erişim tarihi: 11 Nisan 2022
  • tr.pinterest.com, Şule Kan panosu, erişim tarihi: 11 Nisan 2022
  • yanki24.com, (haber: Oyuncu Şule Kan Kimdir? Kaç Yaşında? Nerde Doğdu? Şule Kan Resimleri, erişim tarihi: 11 Nisan 2022).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.