Biyografi

Taha Bora Elkoca Kimdir? Yaşı? Boyu? Dizileri?

Taha Bora Elkoca kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Taha Bora Elkoca’dan söz edeceğiz.

Taha Bora Elkoca Kimdir?

  • Oyuncu.

1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Taha Bora Elkoca, lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli projelerde rol alan Taha Bora Elkoca, ayrıca Duy Bnei adlı dizide Bekir karakterine hayat vermiştir.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Duy Beni (Bekir, TV Dizisi 2022)
  • Çatlak (Yusuf, Sinema Filmi 2020)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Taha Bora Elkoca 1.92 m boyundadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Taha Bora Elkoca, oyunculuk çalışmalarına da aktif bir şekilde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Taha Bora Elkoca hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Taha Bora Elkoca, erişim tarihi: 24 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi