Damla Canbaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Damla Canbaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Damla Canbaz’dan söz edeceğiz.

Damla Canbaz Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Hazan Damla Canbaz’dır. Tiktok üzerinden çektiği videoları ile kısa sürede ünlenen Damla Canbaz, lisans eğitimine ise Ufuk Üniversitesi’nde devam etmektedir. Sonrasında “Kolej Rüyası” adlı dizide oyunculuk çalışmalarına başlayan Damla Canbaz, ayrıca Kasa adlı filmde de rol almıştır. Oyunculuk çalışmalarına Seda Yazıcı Ajans bünyesinde devam eden Damla Canbaz, ayrıca 2021 yılında “Aylak Takımı” adlı projede de görev almıştır. Başarılı oyuncu Damla Canbaz, Tiktok üzerinden paylaşımlarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Nurşim Demir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Rol Aldığı Projeler

  • 2020 – Kolej Rüyası
  • 2020 – Kasa
  • 2021 – Aylak Takımı

Damla Canbaz ile İlgili Aramalar

Google’da Damla Canbaz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Damla Canbaz kimdir Hazan Damla Canbaz kimdir Damla Canbaz Instagram Damla Canbaz film Damla Canbaz TikTok Damla Canbaz kaç yaşında Damla canbaz ekşi Damla Canbaz nereli, damla canbaz aslen nereli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri