Biyografi

Tarık Uğur Özenbaş Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Tarık Özenbaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tarık Özenbaş’tan söz edeceğiz.

Tarık Özenbaş Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Tarık Uğur Özenbaş’tır. 3 Ekim 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Tarık Özenbaş, oyunculuk eğitimini Craft Oyunculuk Atölyesi’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini ”Adı Mutluluk” adlı dizide yaşayan Tarık Özenbaş, sonrasında Kaçak Gelinler adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Tarık Özenbaş, ayrıca FOX TV ekranlarında yayınlanan Deli Gönül adlı dizide Şafak rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Tarık Özenbaş, son olarak Afili Aşk adlı dizide Mete rolünde oynamıştır. Tarık Özenbaş, Biran Damla Yılmaz ile sevgilidir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Tarık Özenbaş 1.90 m boyundadır ve 85 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tarık Özenbaş, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Tarık Özenbaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapmaktadır gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Tarık Özenbaş ile İlgili Aramalar

Google’da Tarık Özenbaş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Tarık Uğur Özenbaş oynadığı diziler Biran Damla Yılmaz sevgilisi Tarık Özenbaş boyu, tarık özenbaş instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds