Damlasu İkizoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Damlasu İkizoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Damlasu İkizoğlu’ndan söz edeceğiz.

Damlasu İkizoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

8 Temmuz 1998 tarihinde Antalya’da dünyaya gelen Damlasu İkizoğlu, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Renda Güner Ajansı bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam eden Damlasu İkizoğlu, oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. BiTiyatro Atölyesi, Cihangir Atölyesi Sahnesi’nde de oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır. Eğitimlerinden sonra çeşitli tiyatro oyunlarında görev almıştır. Reklam filmleri ile kamera karşısına geçen Damlasu İkizoğlu, 2020 yılında Star TV’de Babil dizisinde Buse rolünde oynamıştır. Damlasu İkizoğlu, son olarak Kardeşlerim adlı dizide oyuncu kadrosuna dahil edilmiştir. Güzel oyuncu 1.68 cm boyundadır.

Damlasu İkizoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Damlasu İkizoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Damlasu İkizoğlu Babil Damlasu İkizoğlu Kimdir Damlasu İkizoğlu Instagram Damlasu İkizoğlu oynadığı Diziler Damlasu İkizoğlu dizileri, damla ikizoğlu kimdir nerelidir, damla ikizoğlu doğum tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi