Temassız Kart Başvuru Garanti

Pek çok kişi tarafından kullanılan temassız kartlarkullanıcılarına sunduğu avantajları içinde en çok işlem kolaylığı sağlıyor. Alışveriş yapan temassız kart sahipleri gişelerde işlem kolaylığı ile uzun süre beklemeden işlerini hallediyorlar. Özelliklede pandamı döneminde temassız kartlar covid19 virüsünden korunmak için yararlı oluyor.

Temassız kart nedir?

Temassız kredi kartları temasızız çalışma özelliğinden dolayı en çok tercih edilen karttır. Temassız kredi kartları ile belirli bir tutara kadar alışveriş merkezlerinde kullanılan post makinesine yaklaştırılarak otomatik ödeme işlemi yapılıyor. Bu kartlar POS Terminaline bağlı olarak temassız olarak çalışıyor. Temassız kartlar kullanıcılarına kolaylık sağladığı gibi alışveriş merkezlerindeki satıcı mağazalara da gişelerde yoğunluk yaşanmamsı acısından fayda sağlıyor.

Garanti Temassız kart başvuru nasıl yapılır?

Garanti bankasından temassız kredi kartı başvurusu için bankanın kendisine ait olan WEB sitesinden başvuru yapılıyor. Garanti bank WEB sitesinde acılan başvuru formunu hiç eksiksiz doldurarak temassız kredi kartı başvurusunun ardından kartınız en kısa zamanda adresinize postalanıyor. Garanti bankası temassız kart sahibi olan müşterilerinden kart ücreti almıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.