Ceren Yılmaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Ceren Yılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ceren Yılmaz’dan söz edeceğiz.

Ceren Yılmaz Kimdir?

  • Oyuncu.

3 Haziran 1991 tarihinde Samsun’da dünyaya gelen Ceren Yılmaz, lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Sahne Tasarımı Bölümü’nde tamamlamıştır. 2012 Miss Turkey yarışmasında ilk yirmiye giren Ceren Yılmaz, sonrasında ise Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve Survivor benzeri yarışma programı olan Alabora adlı yarışmada yarışmıştır. Daha sonra ise TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Filinta adlı dizide Hatice rolünde oynamıştır. Filinta’dan sonra ise Yağmurdan Kaçarken adlı dizide rol almış sonrasında da Deli Gönül adlı dizide Şule rolünü oynamıştır. Çiğdem Batur, Tuvana Türkay ve Murat Ünalmış gibi önemli isimlerin yer aldığı Deli Gönül adlı dizide Şule karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Baruthane Pilavcısı Nedim Şahin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ceren Yılmaz’ın bu platform üzerinde 300 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Ceren Yılmaz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ceren Yılmaz ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Spor Yorumcusu Gökhan Dinç Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Google’da Ceren Yılmaz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ceren Yılmaz, Alp Navruz ceren yılmaz’ın oynadığı diziler CEREN YILMAZ prenses ELİF Ceren Yılmaz Sevgilisi Ceren Yılmaz Zümrüdüanka Ceren Yilmaz Facebook Ceren Yılmaz YouTube Ceren Yılmaz YEMEK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi