Tiktok Fenomeni Ayşe Tülücü (aysetuluc) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Ayşe Tülücü ya da kullanıcı ismiyle aysetuluc kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ayşe Tülücü’den söz edeceğiz.

Ayşe Tülücü Kimdir?

— Sosyal medya fenomeni
— Manken, model.

Sosyal medya hesaplarından aysetuluc kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Ayşe Tülücü, 2019 yılında 20. düzenlenen Miss Mediterranean (Akdeniz Güzelleri) yarışmasında Miss Kemer Ödülü’nün sahibi olmuştur. Aynı zamanda sosyal medyadan da paylaşımlarına devam eden Tülücü, hem Instagram’da hem de Tiktok’ta büyük takipçi sayısına ulaşmış durumda. Paylaşımları ve güzelliği ile dikkat çeken Ayşe Tülücü hakkında merak edilen tüm soruların yanıtlarını aşağıda başlıklar halinde bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Ezgi Ünal Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni ve manken Ayşe Tülücü hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Ayşe Tülücü bir videosunda 24 yaşında olduğunu dile getirmiştir.

Nereli?

Sosyal medya fenomeni ve aynı zamanda manken olan Ayşe Tülücü hakkında en çok merak edilen bir diğer soru nereli olduğudur. Ayşe Tülücü Tiktok üzerinden paylaştığı bir videoda bu soruya Adana yanıtını vermiştir. Güzel manken Adanalıdır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Enes Toprak (enestdiyebiri) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu?

Manken olması nedeniyle kendisine en çok yöneltilen ve merak edilen bir diğer soru ise boyunun kaç olduğudur. Sosyal medya fenomeni Ayşe Tülücü boyunun 1.76 olduğunu ifade etmiştir.

Burcu?

— Terazi

Sevgilisi Var mı?

Tiktok fenomenlerinin kendilerini tanıttıkları kısa videoların birinde sevgilisinin olmadığını dile getiren Ayşe Tülücü’nün Kadife isimli bir kedisi var ve aynı zamanda en sevdiği rengin de pembe olduğunu belirtiyor.

İlginizi Çekebilir:  Bloomberg HT Sunucusu Gözde Kuyumcu (Özköseoğlu) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Sosyal Medya Hesapları

Tiktok üzerinde tek gamzeli ismi ile paylaşımlar yapan Ayşe Tülücü’nun burada 500 binden fazla takipçisi ve 3 milyondan fazla beğenisi bulunuyor. Öte yandan Ayşe Tülücü’nün Instagram üzerinde de 40 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Ayşe Tülücü ile İlgili Aramalar

Google’da Ayşe Tülücü ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ayşe tülücü nereli, ayşe tülücü aslen nereli, ayşe tülücü kaç yaşında, ayşe tülücü tiktok, ayşe tülücü instagram, ayşe tülücü sevgilis var mı, ayşe tülücü kim tiktok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara