İlkay Zaman Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında ve Ne İş Yapıyor?

Sosyal medya hesaplarından paylaşmış olduğu videoları ile gündeme gelen ancak hakkında çok az bilgi bulunan İlkay Zaman kimdir? Hakkında en çok merak edilen, kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor gibi sorulara yanıt vereceğimiz bu yazımızda İlkay Zaman hakkında detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz. 

Ekim 1978 (40 yaşında) yılında Hollanda’da dünyaya gelen İlkay Zaman, küçük yaşta (2-3 aylıkken) ailesiyle birlikte İstanbul’a geldi. Burada Beşiktaş ilçesinde yaşayan Zaman, eğitimini de yine burada bitirdi. 2-3 aylık dönemi saymazsak doğma büyüme İstanbullu olan İlkay Zaman, dönem dönem yurt dışına çıkmış ve son birkaç yılda ise evini Amerika’ya taşımıştır. 

Özel Hayatı

Babasını hayatında iki kez gören, hayatının geri kalanını ise anneannesi ve annesi ile geçiren Zaman’ın anne-babası kendisi bir yaşındayken boşanmış ve Zaman hayatının geri kalanını (annesi vefat edene kadar) onunla geçirmiştir. Terazi burcu olan Zaman tek kardeştir. Oldukça eğlenceli bir kişilik olan İlkay Zaman, kendisini de yine bu şekilde tanımlıyor. Hiçbir zaman plan yapmayan ve hayatı akışına göre yaşayan İlkay Zaman, Amerika’ya gitme kararını da böyle almıştır. Pankreas kanseri olan annesini 2015 yılında kaybeden İlkay Zaman, annesinin ölümünden bir sene sonra da Amerika’ya taşınma kararı almıştır. Terazi burcu olan İlkay Zaman, özellikle YouTube’da popüler olan bir isim. 

Annesi Sabahattin Hanım’ı kaybettikten bir yıl sonra, 2016 senesinde Amerika’ya taşınan İlkay Zaman buraya iş ve seyahat amaçlı olarak daha önce de gelmiştir. Bazı videolarında buradaki yaşamından da çeşitli kesitler sunmaktadır. 

Sesi

İlkay Zaman annesinin rahatsızlığı sırasında kendisini gösteren midesindeki gastrit, reflüye dönüşmüş ve hastalığı, o sıralarda stresle beraber iyice artmıştır. Stresle beraber mide asidinin yukarı çıkması sonucu ses tellerinin zarar görmüştür. 

19 Mart 2014 tarihinde YouTube’a katılan İlkay Zaman, bu zamana kadar YouTube üzerinde toplamda 71 milyondan fazla izlenmiştir. 460 binden fazla abonesi olan İlkay Zaman, başta teknoloji, futbol, arabalar, yemek olmak üzere çeşitli alanlarda videolar çekmektedir. YouTube’da kendi kanalında Nalan Apa’nın sorularını cevapladığı biyografik videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. 

Sosyal Medya Hesapları

Instagram: https://www.instagram.com/ilkayzaman
Facebook: https://www.facebook.com/ilkayzamanofficial
Twitter: https://twitter.com/ilkayzaman
YouTube: http://www.youtube.com/c/ilkayzaman
YouNow: https://www.younow.com/ilkayzaman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.