Biyografi

Tiktok Fenomeni Derya Üstünsoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Derya Üstünsoy kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Derya Üstünsoy”dan söz edeceğiz.

Derya Üstünsoy Kimdir?

  • Tiktok fenomeni

Tiktok’un Türkanı olarak sosyal medya platformlarından yayın yapan Derya Üstünsoy, özelikle çektiği Yeşilçam videoları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Kaç Yaşında?

Kendisi hakkında merak edilen en önemli soru hiç kuşkusuz yaşıdır. Tiktok üzerinde Yeşilçam filmlerine seslendirme ve montaj yapması ile popülarite yakalayan sosyal medya fenomeni Derya Üstünsoy, şu anda 36 yaşındadır.

Nereli?

Öte yandan kendisi ile ilgili merak konusu olan bir diğer merak konusu başlık nereli olduğudur. Sosyal medya fenomeni Derya Üstünsoy Samsunlu olduğunu belirtmiştir.

Boyu?

Aynı zamanda Derya Üstünsoy’un boyu da merak konusu olan bir diğer başlıktır. Çekmiş olduğu videolardan boyunun kaç olduğu anlaşılmayan Derya Üstünsoy 1.63 cm boyundadır.

Burcu?

Yukarıda yer alan konu başlıkları kadar merak edilmese de burcunun ne olduğu da merak edilenler arasındadır. Sosyal medya fenomeni Derya Üstünsoy’un burcu Yengeç’tir. Öte yandan en sevdiği rengin mor olduğunu belirtmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

Popülaritesini yakaladığı Tiktok üzerinde @deryaustunsoy kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Derya Üstünsoy’un burada 140 binden fazla takipçisi ve 1.5 milyondan fazla beğenisi bulunuyor. Öte yandan Instagram hesabında da 10 binden fazla beğenisi bulunmaktadır.

Derya Üstünsoy ile İlgili Aramalar

Google’da Derya Üstünsoy ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; derya üstünsoy kimdir nerelidir, derya üstünsoy kim, derya üstünsoy aslen nereli, derya üstünsoy tiktok, derya üstünsoy instagram, derya üstünsoy boyu, derya üstünsoy sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds